Detail aktuality

Setkání k projektu Living Schools Lab! Přijďte se inspirovat.

2. 9. 2013European Schoolnet

Dům zahraničních služeb zve všechny zájemce na setkání projektu Living Schools Lab. Toto setkání není určeno pouze pro školy zapojené  v projektu, ale účastnit se mohou všichni zájemci o téma ICT ve vzdělávání z řad učitelů ZŠ a SŠ.

Cílem projektu Living Schools Lab je přenos zkušeností se zapojováním ICT do výuky mezi školami v rámci jednoho regionu.  Náplní setkání budou příklady dobré praxe. Dozvíte se, jak zapojené školy z Prahy a Teplic do své každodenní výuky zapojují ICT. Základní škola z Prahy Čakovic se podělí o zkušenosti s výukou s tablety. Gymnázium Teplice bude prezentovat své zkušenosti s matematickým softwarem a mnoho dalšího. Dozvíte se také, jak se pracuje v mezinárodním projektu, jaké účastníci plní úkoly a jaký přínos ze zapojení má jejich škola.

Setkání proběhne v Domě zahraničních služeb (Na Poříčí 4, Praha 1) dne 19. září 2013 od 9,00 do 13,00 hodin a komunikačním jazykem bude angličtina. Účast na setkání je zdarma a mimopražským učitelům lze proplatit cestovné do Prahy.

Kontaktní osoba: Martina Nebeská (martina.nebeska@naep.cz). Zájemci se mohou registrovat online zde