program_logo

AKTION - Závěrečné zprávy českých stipendistů

Závěrečné zprávy českých stipendistů

Studenti:

 

Akadmie výtvarných umění ve Vídni:

    Tomáš Predka, LS 2012, výtvarné umění

    Zuzana Jakalová, LS 2012, teorie umění, ekofeminismus, gender studies

 

BOKU Vídeň:

     Jiří Vrtiška, LS 2012, vodní stavitelství, vodní hospodářství

     Lukáš Praus, ZS 2011/2012, pedologie

     Milan Fischer, ZS 2010/2011, agronomie


Hospodářská univerzita ve Vídni:

      Kamila Dědinová, ZS 2011/2012, podniková ekonomika, management   

      Zuzana Wimmerová, LS 2012, ekonomie

 

Lékařská univerzita ve Vídni:

     Barbora Voříšková, LS 2012, lékařství - pediatrie


Technická univerzita ve Vídni:

     Marek Chudý, LS 2012, statistika a teorie pravděpodobnosti 

     Daniela Šterbová, ZS 2010/2011, dějiny umění/architektura


Umělecko-průmyslová univerzita ve Vídni (die Angewandte):

      Petra Hlaváčková, LS 2012, dějiny architektury

 

Univerzita Graz:

     Bohuslava Fořtová, LS 2011, translatologie


Univerzita Klagenfurt:

     Simona Horká, ZS 2011/2012, sociální a humánní ekologie

 

Univerzita Leoben:

     Petr Stoukal , LS 2012, inženýrství polymerů
     (účastník projektu spolupráce č. 63p24 programu AKTION)

 

Univerzita Linec:

     Petr Štumpf, ZS 2011/2012, cestovní ruch

 

Univerzita Vídeň:

Akademický rok 2012/2013:

     Markéta Fatková, ZS 2012/2012, dějiny umění 

     Zuzana Kobrlová, ZS 2012/2013, historie

 

Akademický rok 2011/2012:

     Eva Bendová, ZS 2011/2012, dějiny umění

     Jakub Joza, LS 2012, politologie

     Jitka Černíková, ZS 2011/2012, germanobohemistika

     Jana Stejskalíková, ZS 2011/2012, pedagogika         

     Karolína Kousalová, ZS 2011/2012, translatologie

     Lucie Valdhansová, LS 2012 dějiny umění

     Michal Šimáně, LS 2012, dějiny pedagogiky a učitelství 

     Pavla Hobíková, ZS 2011/2012, germanistika

     Vendula Trnková, ZS 2011/2012, germanistika  

Akademický rok 2010/2011:

     Barbora Bútorová, ZS 2010/2011, germanistika

     Jiří Boritzka, LS 2011, historie 

     Jonathan Verner, ZS 2010/2011, matematika

     Karolína Pešková, ZS 2010/2011, germanistika

     Kristýna Habrmannová, ZS 2010/2011, germanistika

     Lenka Dvořáková, ZS 2010/2011, germanistika

     Milada Bobková, LS 2011, germanistika    

     Stanislava Kuklová, ZS 2010/2011, slavistika

     Tomáš Gaudek, ZS 2010/2011, dějiny umění