program_logo

AKTION - 2009

Přehled vybraných uchazečů k udělení stipendia na akademický rok 2009/10 k termínu 15.3.2009 s uvedením počtu přidělených měsíců

 

         Studenti:

1.

Babača

Martin

 

UJEP Ústí n. Labem, FF

2

2.

Balcarová

Markéta

 

UK Praha, FF

4

3.

Borovcová

Markéta

Bc.

ZU Plzeň, FF

1

4.

Budáč

Marian

 

UK Praha, FF

4

5.

Cacková

Gabriela

Mgr.

MU Brno, FF

5

6.

Čehovský

Petr

Mgr.

UP, Olomouc, FF

3

7.

Dufka

Jiří

Mgr.

MU Brno, FF

4

8.

Fedrová

Stanislava

Mgr.

UK Praha, FF

3

9.

Geršl

František

 

MU Brno, PF

3

10.

Hrubošová

Lenka

 

UK Praha, PedF

4

11.

Hubáček

Pavel

Bc.

UK Praha, MFF

3

12.

Jangl

Patrik

Mgr.

VUT Brno, Podnik. F

3

13.

Janoušek

Hynek

Mgr.

UK Praha, FF

4

14.

Jeřábek

Radek

Mgr.

UP, Olomouc, FF

2

15.

Jurek

Martin

Bc.

VŠE, FMV

4

16.

Klečacký

Martin

 

UK Praha, FF

3

17.

Kopřiva

Jan

Ing.

VUT Brno, FIT

4

18.

Kraus

Michal

Ing.

VUT Brno, FIT

4

19.

Kunštátová

Štěpánka

 

MU Brno, FF

2

20.

Leštinová

Jana

 

UK Praha, Ped F

1

21.

Lichtblauová

Štěpánka

Bc.

UP, Olomouc, FF

4

22.

Lužná

Lenka

 

UP Olomouc, PedF

4

23.

Marešová

Iva

 

UK, Praha FF

4

24.

Matoušková

Petra

Bc.

MU Brno, FF

3

25.

Mazureková

Lýdia

Bc.

UP Olomouc, FF

4

26.

Musílek

Martin

PhDr.

UK Praha, FF

4

27.

Natoufová

Miriam

Mgr.

UK Praha, FF

4

28.

Nečasová

Taťana

Bc.

MU Brno, FF

1

29.

Nogová

Lucia

Bc.

UP, Olomouc FF

2

30.

Peštová

Alžběta

Bc.

UP Olomouc, FF

3

31.

Píša

Petr

 

UK Praha, FF

4

32.

Pochmanová

Petra

Bc.

ČVUT Praha, FS

4

33.

Porembská

Kamila

Bc.

UP Olomouc, FF

2

34.

Pospíšilová

Pavla

Bc.

U Pardubice, FF

2

35.

Povejšilová

Klára

 

UK Praha, FF

4

36.

Razim

Jakub

PhDr.

UK Praha, FF

3

37.

Řeháková

Jana

Bc.

UP Olomouc, FF

2

38.

Semotamová

Tereza

Mgr.

JAMU Brno, Divad. F

3

39.

Schwarz

Michal

Mgr.

MU Brno, FF

4

40.

Slintáková

Silvie

Mgr.

OU Ostrava, FF

3

41.

Stodůlka

Petr

Mgr.

UK Praha, 1. LF

4

42.

Suchá

Jana

Bc.

OU Ostrava, FF

2

43.

Šepták

Miroslav

Mgr.

UK Praha, FF

4

44.

Šisler

Filip

Bc.

UK Praha, FF

3

45.

Šustrová

Radka

 

UK Praha, FF

2

46.

Tesařová

Iva

 

JU, Č. Budějovice,PedF

2

47.

Tomáš

Filip

Mgr.

UK Praha, FF

3

48.

Véghová

Lenka

 

MU Brno, FF

3

49.

Vodáková

Dana

Mgr.

UK Praha, Kat.-teol. F

7

50.

Zajíčková

Lenka

Ing.

ČZU Praha,

6

 

Náhradníci:

    

1.

Novotná

Tereza

 

UP Olomouc, FTVS

3

2.

Botek

Zdeněk

Mgr.

UP Olomouc, FTVS

1

          VŠ učitelé:

1.

Kopřiva

Roman

Dr. Ph.D.

MU Brno, FF

1

2.

Šedivý

Miroslav

Ph.D.

ZU Plzeň, FF

1

3.

Zinecker

Marek

Doc. Ing. Ph.D.

MU Brno, FF

1

Přehled vybraných uchazečů k udělení jednoměsíčního stipendia
na akademický rok 2009/2010 - žádosti podané k termínu 31.10.2009.

          VŠ učitelé:

1.

Hatina

Jiří

Ing. Ph.D.

UK,  LF Plzeň

2.

Karlas

Jan

Ph.D.

UK Praha, FSV

3.

Kozubíková Šandová

Jana

Mgr.

MU Brno, FF

4.

Scheu

Harald

Doc. Dr.

UK Praha, PF

5.

Šedivý

Miroslav

Dr., Ph.D.

ZU Plzeň, FF

6.

Šinkovský

Roman

Mgr., Ph.D.

U Hr. Králové, PedF

7.

Zikmundová

Vladimíra

Dr., Ph.D.

ZU Plzeň, FF

 

          Studenti:

1.

Bartošová

Lenka

Ing.

MZLU, Brno, AF

2.

Benešová

Tereza

Bc.

ZU Plzeň, PedF

3.

Březovská

Markéta

Ing. arch.

VUT Brno, FA

4.

Hladká

Kateřina

Bc.

UK Praha, FF

5.

Hrivíková

Zuzana

 

UK Praha, FF

6.

Humlíčková

Petra

JUDr.

UK Praha, PF

7.

Jakubcová

Alena

 

UK Praha, FF

8.

Kárníková

Anna

Bc.

UK Praha, FSV

9.

Krátká

Kateřina

Bc.

UP Olomouc, FF

10.

Krestová

Jana

Mgr.

OU Ostrava, FF

11.

Kubačková

Věra

Mgr.

UP Olomouc, FF

12.

Mádrová

Kamila

 

UK Praha, FF

13.

Mišaga

Vít

Mgr.

UK Praha, FF

14.

Myslivečková

Hana

Bc.

UP Olomouc, FF

15.

Nečasová

Taťána

Bc.

MU Brno, FF

16.

Paseková

Hana

Mgr.

UP Olomouc, FF

17.

Srovnal

Filip

Bc.

UK Praha, FF