program_logo

AKTION - 2008

Přehled vybraných studentů/tek k udělení stipendia na akademický rok 2008/09 k termínu 15.3.08 s uvedením počtu přidělených měsíců

1.Bek PavelMgr.UK Praha, FF5
2.BenešováLucieBc.UP Olomouc, FF3
3.BurachovičováEva Bc.UK, Praha, FF2
4.DoudováHelenaBc.UK Praha, FSV3
5.DvořákováJitka UK Praha, PedF3
6.Hazdra ZdeněkMgr.UP Olomouc, FF3
7.HolubMichalIng.VUT Brno, FS4
8.JakešováLucieBc.UK, Praha, FHS2
9.Jelínková HanaBc.UK Praha, PF3
10.ChocholováMichaelaMgr.UK Praha, MFF4
11.Kafka TomášMgr.UK Praha, FF4
12.KapitánováMarieBc.MU Brno, FF3
13.KlementMartin UK Praha, FF3
14.KotalováJitkaMgr.JU, Č. Budějovice, FF1
15.KoukalováPetra UK Praha, PedF3
16.Královič Petr Michael UK Praha, HTF2
17.Krausová AgátaIng.MZLU Brno, AF1
18.KrejčováEvaBc.MU Brno, FF3
19.KrummholzMartinPhDr.UK Praha, FF2
20.LhotákJanPhDr.UK Praha, FF2
21.NavrátilováJanaIng.VUT Brno, FCH7
22.Niklasová SylvieBc.ČZU Praha, FLD3
23.Petrusová Kateřina UK Praha, FF3
24.Pišl MilanMgr.OU Ostrava, FF3
25.Popel Štěpán UK Praha, FF2
26.StašováJana VŠE Praha, FMV2
27.SteinováJanaBc.UK Praha, Př.F2
28.Strachová Kristina JU, Č. Buděj., PedF2
29.Svoboda TomášMgr.UK Praha, FF 3
30.Svobodová ŠárkaMgr.MU Brno, FF3
31.ŠperlováIvaMgr.UK Praha, PF5
32.Talla DominikMgr.MU Brno, PřF7
33.TauchenJaromírMgr., LL.M.MU Brno, PF2
34.TunkováJana UP Olomouc2
35.UrbanováPetraMgr.MZLU Brno, AF2
36.Vaněk JanIng.VUT Brno, FEKT6
37.VlčekMartinBc.VUT Brno, FEKT2
38.Vratišovský KarelMgr.UK Praha, PedF3
 přiznáno měsíců   115
      
      
 Náhradníci:    
1.Pazderová SoňaMgr.MU, Brno FF3
2.Žerzová JanaMgr.MU Brno, PedF2
3.BřezovskáMarkétaBc.VUT Brno, FA

2

 

 

Přehled vybraných uchazečů k udělení 1 měsíčního stipendia na akademický rok 2008/09  žádosti podané k termínu 31.10. 2008


VŠ učitelé:

   
1.
Šinkovský
RomanMgr., Ph.DU Hradec Králové, PedF
2.Zahrádka PavelMgr., Ph.DUP Oomouc, FF
 

studenti:

   
1.Baculáková Eleonora MU Brno, ESF
2.Bajerová AnnaBc.MU Brno, PřF
3.Dědina JiříIng., Bc.VŠE Praha, PHF
4.
Hauerová 
Linda ZU Plzeň, PedF
5.HönigVáclavMgr.JU České Budějovice, PřF
6.Hrzán LukášMgr.UK Praha,  3. LF
7.Jirková PavlaMgr.UK Praha, FF
8.Klaška Jakub VŠUP Praha, KA
9.Lovčíková LenkaBc.UK Praha, FSV
10.Majbová ZuzanaMgr.UK Praha, FF
11.MalýJanBc.VŠE Praha, NHF
12.Rychnová LucieMgr.UK Praha, FF
13.ŠolomekTomášBc.MU Brno, PřF
14.Štachová NaďaMgr.MU Brno, PF
15.VeseláBarboraBcUK Praha,  FSV
16.ZehnterJakub Václav UK Praha, FF
17.Zeman Michal ZU Plzeň,  PF